KATEGORIE OFERT
Ośrodek Agroturystyczny „Dolina Warty”

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Ośrodek Agroturystyczny „Dolina Warty”
Nowa Wieś, Podgórna 9
62-320 Miłosław
 
tel. 606-145-328
 
www.dolinawarty.eu
marta@dolinawarty.eu

Więcej szczegółów

Ślub i uroczystość weselna to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie w życiu. Na niezapomniane wrażenia z uroczystości weselnej składa się wiele czynników, a idealne wesele wymaga długotrwałych przygotowań. Jednym z elementów odgrywających decydującą rolę w tym procesie jest wybór odpowiedniego miejsca, w którym ta wyjątkowa uroczystość ma się odbyć.

Dolina Warty to indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta, urokliwa lokalizacja oraz nowoczesna architektura wtopiona w wiejski krajobraz. Nasze działania priorytetowe to zadowolenie i satysfakcja Naszych klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym aspekcie organizacji uroczystości weselnej. Gospodarze Doliny Warty wraz z Szefem Kuchni dołożą wszelkich starań, aby spełnić wszystkie życzenia i prośby oraz są w stanie zrealizować nawet najbardziej nieszablonowe pomysły.

Zachęcamy Państwa gorąco do umówienia osobistego spotkania oraz obejrzenia obiektu na żywo, a my bez wątpienia, będziemy w stanie przedstawić ciekawą ofertę przygotowaną specjalnie dla Państwa.


atrybuty obiektu:
bar, restauracja
ilość miejsc na sali: 200
ilość miejsc noclegowych: wkrótce
ogród
parking
klimatyzacja
bonusy
atrakcje dodatkowe

Brak komentarzy klienta.