KATEGORIE OFERT
Dom Gościnny Hedan

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Dom Gościnny Hedan

Trzebisławki 1

63-000 Środa Wlkp.

 

Tel : 604422920, 606228813

 

www.hedan.com.pl

hedan@hedan.com.plWięcej szczegółów

Ślub i wesele to dla większości najważniejszy moment w życiu. Warto zadbać, aby zorganizowany był w wyjątkowym miejscu.

„Dom Gościnny”  to idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych od kameralnych po bardzo duże. To przede wszystkim elegancka i przestronna sala bankietowa, baza noclegowa dla gości, własne zaplecze gastronomiczne z pełną obsługa kelnerską oraz piękna i spokojna okolica.

Do dyspozycji oddajemy dużą i klimatyzowaną salę mieszącą nawet do 200 osób. Oferujemy bogate i atrakcyjne menu weselne z różnorodnością potraw oraz atrakcyjnych dodatków.

Proponujemy także organizację różnego rodzaju imprez:

-wesel,

-bankietów,

-przyjęć okolicznościowych

-komunii,

-chrzcin,

-uroczystości rodzinnych,

-zjazdów,

-zabaw,

-pikników,

-imprez handlowych,

-szkoleń.

 

Dzięki doświadczeniu nie tylko w organizacji przyjęć ale także w działalności cateringowej  staramy się sprostać nawet najbardziej wymagający  atrybuty obiektu:

ilość miejsc na sali: 200
ilość pokoi: 6

ilość miejsc noclegowych: 22
ogród
osobne łazienki
parking

tv w pokojach

klimatyzacja
internet-wifi
atrakcje dodatkowe
udogodnienia dla niepełnosprawnych


 Od Tytuł Komentarz
2013-08-21 Agnieszka i Szymon. Wesele 16.08.2013 Bardzo mnie dziwi brak opinii z Domu Gościnnego Hedan Trzebisławki. Mili Państwo, wszystkie pary Młode z okolic Poznania POLECAMY W 100%, nie mogliśmy lepiej trafić i dokonać lepszego wyboru przy wyborze sali. Kontakt z Panią Alą(manager), która nad wszystkim czuwa rewelacja, każdy telefon, każdy e- mail nie został przez Panią przeoczony, na każde pytanie (a było ich sporo) otrzymaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Właściciele otwarci na każdą propozycję ze strony młodych. O nic nie musieliśmy się martwić w dzień wesela każdy nawet najmniejszy problem od razu został rozwiązywany przez Panów kelnerów. I w tym miejscu warto przejść do dnia wesele, więc tak obsługa rewelacyjna to mało powiedziane chętni do pomocy, było widać kelnerów na sali, nie trzeba było ich szukać ( ale przy tym nie odczuwało się ich obecności)bardzo cicho, dyskretnie jedzenie zostawało zbierane,a na ich miejsce szybko pojawiało się nowe. JEDZENIE WYBORNE- żadna z potraw nie znalazła negatywnej opinii wśród naszych gości, czego się nie wzięło do ust wyśmienicie smakowało. Na koniec wesela wszystko, dosłownie wszystko zostało pięknie spakowane. POLECAMY W 200% JEŻELI CHCĄ MIEĆ PAŃSTWO ŚWIETNE, WYMARZONE WESELE.:):):) wielkie podziękowania należą się wszystkim pracownikom Domu Gościnnego Hedan Trzebisławki