KATEGORIE OFERT
Hotel Restaturant BOSS

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Hotel Restaurant BOSS
Pl. Wiosny Ludów 16
62-320 Miłosław
 
tel. 61 438 20 18, 605 300 900, 691 666 858
 
www.hotelboss.info.pl
biuro@hotelboss.info

Więcej szczegółów

 

Hotel Boss*** usytuowany jest na zabytkowym rynku miasteczka Miłosław – urokliwego miejsca otoczonego bujną i nieskażoną przyrodą.

Wyjątkowa lokalizacja

Zaletą lokalizacji hotelu w samym sercu wielkopolski jest bliska odległość i dogodny dojazd do Poznania (40 min), Wrześni (10 min) oraz Środy Wielkopolskiej (10 min). 

Ze względu na wygodne i szybkie połącznie ze stolicą Wielkopolski, Hotel Boss jest bazą noclegową często wybieraną przez krajowych i zagranicznych Gości będących uczestnikami Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Ponad 20 lat rodzinnych tradycji

Hotel Boss jest rodzinną firmą rozwijaną z pasją od ponad dwudziestu lat. Dwie dekady doświadczenia w branży hotelarskiej zaowocowały wypracowaniem wysokich standardów, gdzie rodzinna atmosfera łączy się z wysoką jakością obsługi i komfortem wypoczynku.

do dyspozycji Gości:

- 33 jedno- , dwu – i trzyosobowych pokoi o wysokim standardzie 
- 1 apartament 
- restauracja 
- jadalnia w starym stylu 
- sala konferencyjno-bankietowa 
- bar-kawiarnia 
- sauna 
- solarium 
- stajnia (nauka jazdy konnej, jazda w siodle, przejażdżki bryczkami) 
- grill 
- wypożyczalnia rowerów 
- bezpłatny garaż, parking 
- bezpłatny internet Wi-Fi

 

Dwie dekady doświadczenia w organizacji imprez okolicznościowych zaowocowały wypracowaniem najwyższych standardów planowania i obsługi. Hotel Boss jest więc doskonałym miejscem do organizacji
wesel, komunii oraz przyjęć rodzinnych i firmowych.

 

Idealne przyjęcie

Dzięki możliwości indywidualnego dostosowania menu do Państwa preferencji oraz kulturalnemu i zaangażowanemu personelowi każda impreza staje się udana. 

Przygotowania poprzedzone są szczegółowymi rozmowami, które pozwalają nam poznać Państwa oczekiwania i stworzyć wspólną wizję niezapomnianej imprezy. 

Do Państwa dyspozycji jest także certyfikowany Konsultant Ślubny, dla którego organizacja wesel jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. 

Komfortowe warunki

Klimatyzowana sala bankietowa mieszcząca 120 osób, zapewni komfortowe warunki dla każdej uroczystości. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdą Państwo możliwość wypożyczenia jednego ze stylowych aut lub bryczki.

 


 atrybuty obiektu:
bar, restauracja
ilość miejsc na sali: 120
ilość pokoi: 33
osobne łazienki
parking
sauna
tv w pokojach
internet-wifi
atrakcje dodatkowe

Brak komentarzy klienta.