KATEGORIE OFERT
Pałac w Wąsowie

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Zespół Pałacowo – Parkowy w Wąsowie
Wąsowo, ul. Parkowa 1
64-316 Kuślin
 
tel. 61 44 72 613
 
www.wasowo.pl
wasowo@wasowo.pl

Więcej szczegółów

Zapraszamy do Pałacu Wąsowo! Sprawimy, aby dzień Waszych Zaślubin był najpiękniejszy i niezapomniany dla Was i dla Waszych bliskich!

Pałac Wąsowo jest wyjątkowym miejscem na organizację przyjęcia weselnego: niezapomniana architektura, piękny park angielski, elegancja, doskonała obsługa, a przede wszystkim jedna z najlepszych kuchni w kraju. Kluczem do sukcesu jest profesjonalna obsługa ze strony naszych pracowników. Ich wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć na najwyższym szczeblu, wielokrotnie z zachowaniem protokołu dyplomatycznego z pewnością rozwieje Państwa obawy. Poza standardowym przyjęciem, zachęcamy Państwa do organizowania ceremonii zaślubin w pałacowym parku lub pobliskiej kapliczce pamiętającej przysięgi sprzed 200 lat. Do pałacowych atrakcji należy również przejazd zabytkową karetą. Spełniamy marzenia również przy organizacji:

• oprawy muzycznej,

• dekoracji wnętrz i stołów,

• przygotowaniu wizytówek, menu

Współpracujemy z doskonałymi:

• wizażystkami,

• fryzjerkami,

• fotografami,

• rejestratorami filmów.

Przygotujemy przyjęcie we wnętrzach Pałacu do 45 os. Zachęcamy do skorzystania z pięknego, bankietowego namiotu o powierzchni 350 m2, w którym możecie Państwo ugościć do 200 os. Dysponujemy noclegami dla 70 os. Koszt menu na osobę od 150 zł. Co roku organizujemy Galę Ślubną. W programie znajdziecie Państwo pełen wachlarz aranżacji ślubnych i okolicznościowych, degustacje kulinarne, modę ślubną i okazjonalną, spotkania z kamerzystą, fotografem i stylistką, oprawę muzyczną na żywo, oraz dowiecie się czym jeszcze warto uświetnić ten wyjątkowy dzień.

Serdecznie zapraszamy Kontakt : +48 (061) 44 72 613 lub mailowy wasowo@wasowo.pl


atrybuty obiektu:

bar, restauracja
ilość miejsc na sali: 45, 200
ilość miejsc noclegowych: 70
ilość pokoi: 27
ogród
osobne łazienki
parking
tv w pokojach
akceptacja kart płatniczych
internet-wifi
bonusy
atrakcje dodatkowe

Brak komentarzy klienta.