KATEGORIE OFERT
Bankietowa Strzelnica

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Bankietowa Strzelnica

ul. Zachodnia 3

62-080 Tarnowo Podgórne

 

Tel. : 605 320 413

 

https://www.bankietowastrzelnica.pl

biuro@bankietowastrzelnica.pl

Więcej szczegółów

Szanowni Państwo!

Naszą specjalizacją jest organizacja przyjęć okolicznościowych. Od lat z przyjemnością przygotowujemy wesela, chrzciny, komunie, imprezy plenerowe, eventy firmowe, jubileusze, integracyjne turnieje strzeleckie… Przestronna, klimatyzowana sala pomieści stu rozbawionych i roztańczonych gości, do Państwa dyspozycji jest również mniejsza kameralna sala idealna na uroczystości rodzinne. 

Ponadto przygotowujemy wspaniale udekorowany i smaczny catering na każdą okazję, którą uczcić chcecie w domu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług cateringowych, szczególnie w gorącym okresie świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Przygotowane dania są zawsze pięknie podane, a o ich wyjątkowym smaku przekonały się już tysiące klientów. 

Jesteśmy rodzinną firmą godną zaufania, każde powierzone nam zadanie traktujemy bardzo indywidualnie i poważnie. Corocznie organizujemy walentynki, zabawę andrzejkową, bal sylwestrowy oraz przyjęcia karnawałowe, charakteryzujące się szczególną oprawą, uprzejmą obsługą, huczna zabawą, bogatym menu i świetną muzyką. 

Zapraszamy do czytania opinii o nas na fanpage’u: https://www.facebook.com/SalaBankietowaStrzelnica

Charakteryzujemy się:
* domowym smakiem potraw,
* wykwalifikowana młodą obsługa kelnerską, bogatą w doświadczenie obsługiwania      m. in. premiera polskiego rządu,
* przestronną salą udekorowaną świeżymi kwiatami i nastrojowym oświetleniem, 
* wszechstronnością usług, 
* profesjonalizmem.

Uwaga: SPRAWDŹ OFERTĘ WESELNĄ!!!
Razem z przyszłą Parą Młodą reżyserujemy wymarzone wesela w wyjątkowej cenie. 
Marzenia najbardziej wymagających staja się rzeczywistością na Bankietowej Strzelnicy.
Nie czekaj! Już dziś zadzwoń pod numer 605 320 413 i daj się zaskoczyć! 

Do zobaczenia,
Krzysztof Mizera z zespołem.

 

atrybuty obiektu:
bar, restauracja
ilość miejsc na sali: 100, 35
ogród
parking  
klimatyzacja
bonusy
atrakcje dodatkowe
Od Tytuł Komentarz
2016-11-02 Alicja i Piotr . Z całego serca pragniemy serdecznie podziękować Panu Krzysztofowi oraz całej załodze Sali Bankietowej Strzelnica za wspaniałą organizację naszego przyjęcia weselnego w dniu 5 września 2015 r. Przygotowane przez Państwa rozmaite dania był y przepyszne i pięknie podane, a niepowtarzalny klimat wspaniale ustrojonej sali sprawił , że wszyscy goście byli zachwyceni. Już dziś nie możemy się doczekać imprezy sylwestrowej. Organizację naszych przyszłych przyjęć rodzinnych na pewno powierzymy Panu Krzysztofowi ponieważ wiemy, że po raz kolejny będzie wybornie. Tak jak na Igrzyskach - tak i w Strzelnicy - Mistrz jest tylko jeden:) Serdecznie pozdrawiamy.
2016-11-02 JOANNA I MIKOŁAJ . Z całego serca ❤ chcielibyśmy podziękować Panu Krzysztofowi i całej jego ekipie za wspaniałą organizację Naszego wesela. !!!! Jedzenie wyśmienite, stoły uginał y się pod jego nadmiarem. Sala przystrojona przepięknie !! Goście byli pod ogromnym wrażeniem sali, jedzenia oraz obsługi. Całą ekipa bardzo pomocną i uśmiechnięta. Po prostu ekstra ! Cieszymy się ze Nasz dzień mogliśmy spędzić właśnie na Bankietowej Strzelnicy. Wszystko oceniamy na 6 z wielkim plusem i ogromnie polecamy na różne typu okazję .
2016-11-02 Patrycja i Przemysł aw. Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie naszego wesela ! Dzięki waszej pomocy ten dzień stał się jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu ! Atmosfera , wystrój i jedzenie... NAJLEPSZE ! Wszystko zorganizowane i speł nione w 100% Goście byli zachwyceni ! Polecamy i będziemy polecać ! Raz jeszcze dziękujemy !!
2016-11-02 Agnieszka & Patryk. Z cał ego serducha i cał ych sił dziękujemy Panu Krzysztofowi i cał ej ekipie Bankietowej Strzelnicy za bezbłędną i kosmiczną organizację naszego wesela! Współ praca z tak kompetentnymi ludźmi wykonującymi swoją pracęz taką pasją i zaangażowaniem to zaszczyt i czysta przyjemność! Wszelkie ustalenia przed weselne został y zrealizowane w 100% a nawet więcej!!! Strzelnica to miejsce stworzone dla takich imprez –piękna, przystrojona i przestrzenna sala balowa, możliwość wyjścia na zielony ogród gdzie można zaczerpnąćświeżego powietrza, odpocząć i porozmawiać. Podczas wesela serwowane są ogromne ilości jedzenia co sprawia, że wesele zyskuje znakomity klimat prawdziwej polskiej biesiady – stoł y uginają się pod naporem różnego rodzaju mięs, ryb i przekąsek. Obsł uga kelnerska zasł uguje na zł oty medal za szybkośći „niewidzialność”– jedzenie ląduje na stoł ach w ekspresowym tempie a obsł uga jest praktycznie niezauważalna i nie przeszkadza weselnikom. Ponadto cał a ekipa z Panem Krzysztofem na czele speł niał a wszystkie nasze zachcianki i życzenia – nawet te dziwne :) Gdy po raz pierwszy spotkaliśmy się z Panem Krzysztofem i od razu zarezerwowaliśmy salę, ten powiedział Nam: „Jeżeli wszystkie Wasze wybory będą takie jak ten dzisiejszy to będziecie mieli zajebiste życie”– jak na razie wszystko sięsprawdza i czekamy na więcej! Jeszcze raz dziękując, z pozdrowieniami Agnieszka & Patryk