KATEGORIE OFERT
Dworek Przyłucki

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Dworek Przyłucki

ul. Kościańska 57

64-010 Krzywiń

 

Tel.: 509 198 777

 

https://dworekprzylucki.pl/

dworek@dworekprzylucki.pl

Więcej szczegółów

Restauracja Dworek Przyłucki powstała z myślą o ludziach, którzy kochają smak domowej kuchni. Doświadczenie nauczyło nas, że najważniejsze jest pielęgnowanie tradycji i kunsztu kuchni staropolskiej. Z tego powodu w naszym menu znajdziecie Państwo potrawy oparte na starych recepturach. Z uwagi na ciągłe nowinki kulinarne, staramy się również uraczyć naszych gości tradycyjnymi smakami połączonymi z kulinarnymi nowinkami.

Prócz dań obiadowych polecamy również nasze domowe wypieki, które osobiście przygotowujemy w każdy weekend, a także w ramach imprez okolicznościowych.

Znajdujemy się w odległości 20 km od Leszna, 20 km od Gostynia oraz 20 km od Kościana. Goszcząc na rodzinnym obiedzie, zapraszamy do odwiedzenia tutejszej plaży miejskiej, która znajduje się 200 m od nas, gdzie każdy powinien skorzystać z uroków kąpieli, by następnie wrócić by skosztować naszych wypieków.

Dla osób które mają więcej czasu i przybyli w celu bliższego poznania okolicy, polecamy do odwiedzenia zakonu 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości proponujemy szeroki wachlarz usług związany z obsługą imprez okolicznościowych. Dysponujemy salą bankietową oraz ogrodem zimowym. W profesjonalny sposób przygotujemy dla Państwa imprezy takie jak wesele, jubileusze, chrzciny.

Przy każdej okoliczności dostosowujemy menu do indywidualnych upodobań oraz życzeń klienta.

 

atrybuty obiektu:
bar, restauracja
ilość miejsc na sali : 100
ogród
parking
klimatyzacja
bonusy
atrakcje dodatkowe

Brak komentarzy klienta.