KATEGORIE OFERT
Ośrodek Zielonka DAP

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Ośrodek Zielonka DAP

Zielonka 4

62-095 Zielonka

 

tel. 509 592 350, 516 104 931

tel. 61 81 12 124, 661 35 60 16

 

https://www.dap92.pl/

dap92@data.pl

 

Więcej szczegółów

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jednego z najbardziej urokliwych miejsc w Wielkopolsce.

 

Zielonka mieści się w samym sercu Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka. Rozciągają się tu wspaniałe krajobrazy, gdzie możemy podziwiać fascynujące życie dzikiej przyrody. Puszcza jest w znacznym stopniu porośnięta lasami. Wśród bujnej zieleni drzew, gdzieniegdzie srebrzy się tafla malowniczego jeziora, których na terenie Puszczy znajdziemy ok. 50. Akweny są położone w głębi lasów, dlatego też zachowały swoje pierwotne piękno- a Ośrodek położony jest nad jednym z nich.

Ośrodek leży na dziewiczych terenach, co niesie za sobą rześką czystość powietrza oraz naturalne piękno przyrody i sprawia, że jest ona znakomitym miejscem relaksu dla całej rodziny. Dla amatorów aktywnego wypoczynku, Puszcza Zielonka oferuje wytchnienie od tłoku, hałasu i zanieczyszczeń miejskich ulic.

 

Tuż obok Ośrodka Naukowo-Dydaktycznego mieści się Arboretum Leśne Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, na którym znajduje się przepiękna kolekcja drzew i krzewów.

Ośrodek położony jest na urokliwym wzgórzu, w pobliżu jeziora Zielonka, wewnątrz dużego kompleksu leśnego.

 

Ośrodek dysponuje zapleczem hotelowym na 80 miejsc, w tym 60 miejsc o podwyższonym standardzie z łazienką, TV, Internetem, w pokojach 2 – 4 osobowych. Ponadto do dyspozycji gości są dwie sale konferencyjne wyposażone w sprzęt szkoleniowo – multimedialny. Jedna na 60, druga na 40 osób. Na terenie ośrodka jest automat telefoniczny i bardzo dobra łączność komórkowa - Ośrodek prowadzi Pani mgr Katarzyna Jürndt Tel. 61 81 12 124 lub kom 661 35 60 16.

Proponujemy Państwu urządzenie szkolenia, konferencji, wesela, chrzcin oraz wszelkich uroczystości rodzinnych oraz zjazdów naukowych. Dysponujemy nowoczesną salą konferencyjną, sala bankietową i bazą hotelową. Latem organizujemy ogniska oraz imprezy grillowe w specjalnie do tego przygotowanym miejscu. Dysponujemy również dużym namiotem bankietowym, w którym możemy zorganizować każde przyjęcie do 50 osób.

 

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji każdego przyjęcia, wsłuchując się w Państwa sugestie i życzenia dotyczące tych wyjątkowych momentów. W obecnej chwili najczęściej podejmujemy się organizacji:

- wesel,

- komunii,

- imprez okolicznościowych,

- imprez firmowych,

- imprez na świeżym powietrzu

- obsługi konferencji.

 

Mamy nadzieję, że atmosfera, fachowa obsługa, piękne otoczenie oraz cisza i spokój sprawią, że pobyt w Puszczy Zielonce na długo pozostanie w Państwa pamięci.          

atrybuty obiektu:
bar, restauracja
ilość miejsc na sali: 100
ilość miejsc noclegowych: 80
ogród
osobne łazienki
parking
tv w pokojach
klimatyzacja
internet-wifi
bonusy
atrakcje dodatkowe

Brak komentarzy klienta.