KATEGORIE OFERT
Dworek Róża Poraja

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Budziejewo 62-290

Budziejewo 1

 

tel.:(61) 427 82 96

 

www.dworekbudziejewo.pl

biuro@dworekbudziejewo.pl

Więcej szczegółów

Pielęgnujecie Swoją miłość... całą resztę pozostawcie nam!

Odestaurowany  (grudzień 2008) dworek „Róża Poraja” w Budziejewie położony około 55 km od Poznania, na trasie Gniezno- Wągrowiec w gminie Mieścisko, powstał z pasji do tworzenia doskonałych usług.

Zainspirowany szlacheckim stylem doskonale wpisuje się w przepiękny okoliczny pejzaż.
Zbudowany został w 1856 roku w stylu późnoklasycystycznym dla rodziny Świniarskich.
Obecnie odświeżony w nowoczesnych i modnych kolorach.

W swojej ofercie posiadamy profesjonalną organizację imprez okolicznościowych oraz szkoleń
i konferencji.

Obiekt dysponuje czterema klimatyzowanymi salami: Balową, która wraz z nowo wybudowanym Ogrodem Zimowych pozwoli nam na organizację przyjęć do 200 gości, Konferencyjną, Konsumpcyjną, oraz Kominkową z bilardem.

Dla Państwa dyspozycji oddajemy 23 komfortowe pokoje mogące zakwaterować łącznie 80 osób. Wystrój pokoi został urządzony w stylu inspirowanym przyrodą. Każdy z pokoi oddaje klimat kwiatów polnych (dworek) lub drzew owocowych (nowo wybudowany hotel). Panuje w nich atmosfera harmonii i spokoju.

Dla Pary Młodej przygotowaliśmy pełen uroku i niespodzianek apartament „Dzika Róża” na noc poślubną.

Ślub cywilny.
 W Polsce śluby w plenerze stają się coraz bardziej popularne. Młode Pary marzą o romantycznej scenerii, wśród zieleni, na łonie natury. Uciekają od tradycyjnej formy ślubu urzędowego, gdzie są ograniczeni czasem i mają świadomość, że następna para czeka w kolejce.

Słowa przysięgi wypowiedziane w przepięknej scenerii stworzonej przez naturę - w otoczeniu parkowej roślinności, kwiatów, przy akompaniamencie śpiewu ptaków i szumu drzew - to pomysł na oryginalny i niezapomniany ślub cywilny w plenerze. Całą uroczystość uświetni- fontanna ogrodowa „Róża Wiatrów”  z podświetlanym obrazem wodnym.  W razie niesprzyjającej pogody, ślub organizujemy na Sali Balowej lub w Ogrodzie Zimowym.

Dworek otoczony jest urokliwym parkiem z wiekowymi drzewami, ozdobnymi krzewami, barwnymi kwiatami, kaskadą wodną, strumykiem, stawem i fontanną „Róża wiatrów”. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce na scenerię dla sesji fotograficznej dla Nowożeńców.

Pary Młode mogą skorzystać z funkcjonującego przy dworku „Róża Poraja” ( od lipca 2010r.) zaprzęgu z karetą (typ Landauer) złożony z 4 ogierów rasy fryzyjskiej.

Dla Nowożeńców i ich gości (przy sprzyjającej pogodzie) przygotowujemy zawsze specjalne powitanie na tarasie widokowym przy wodospadzie.

Od początku naszej działalności otrzymaliśmy 3 nagrody:
- Nagrodę Główną w Ogólnopolskim Konkursie ”MODERNIZACJA ROKU 2008” organizowanym przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego,

- Certyfikat-„ NAJLEPSZE W POLSCE” w XII Edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług za wysokiej klasy usługi gastronomiczne,

- Nagrodę za zajęcie III miejsca w kategorii rodzinnej w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu SPOSÓB NA SUKCES na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość i nowe miejsca pracy na terenach wiejskich,atrybuty obiektu:
bar, restauracja
ilość miejsc na sali: 200
ilość miejsc noclegowych: 80
ilość pokoi: 23
ogród
osobne łazienki
parking
akceptacja kart płatniczych
klimatyzacja
internet-wifi
atrakcje dodatkowe

 

 


Od Tytuł Komentarz
2012-07-30 Anna Kowalska . polecam piękne miejsce, urokliwe, świetna obsługa, pyszne jedzenie, polecam każdemu.
2012-07-19 annade. super miejsce! świetny klimat, bardzo miła obsługa :) róża poraja pozostanie na długo w mojej pamięci, drugiego tak udanego wesela chyba jak dotąd nie przeżyłam, uczciwie polecam, piękny dworek!
2012-07-19 annade. super miejsce! świetny klimat, bardzo miła obsługa :) róża poraja pozostanie na długo w mojej pamięci, drugiego tak udanego wesela chyba jak dotąd nie przeżyłam, uczciwie polecam, piękny dworek!