KATEGORIE OFERT
Heaven Hotel Restauracja

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Heaven - Hotel Restauracja
Chabsko 32
88-300 Mogilno
 
tel. 882 092 741, 608 697 660
 
www.osrodek-heaven.com
biuro@osrodek-heaven.com

Więcej szczegółów

Heaven | Hotel i Restauracja – powstał w 2012 roku jako nowoczesny obiekt o wielu zastosowaniach. Posiadamy piękną i przestrzenną salę bankietową na 200 osób wraz z pełnym zapleczem gastronomicznym, w której zorganizujecie niezapomniane imprezy okolicznościowe m.in. wesela, komunie, stypy czy spotkania rodzinne. Do dyspozycji gości posiadamy rozbudowaną bazę noclegową w naszym hotelu, w którym w komfortowych warunkach zakwaterować można 90 osób. Oprócz tego nasz szef kuchni codziennie przygotowuje przepyszne potrawy w naszej restauracji.

Heaven mieści się w Chabsku k. Mogilna, w odległości 2 km od drogi krajowej nr 15 z Poznania do Olsztyna. Dysponujemy obszernym parkingiem, który dostosowany jest również dla ciężarówek. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Sala bankietowa | Heaven – Nasza sala bankietowa wyróżnia się pięknym wnętrzem, przestronnością i niesamowitym klimatem. Możemy specjalnie dla Ciebie przygotować imprezę okolicznościową nawet na 200 osób. Wystój naszej sali sprawi, że Twoi goście nie zapomną nigdy chwil spędzonych w Heaven. Na naszej sali organizujemy każdego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz imprezy karnawałowe, andrzejkowe i sylwestrowe. U nas zorganizujesz wesele, komunię, stypę, spotkania rodzinne, spotkania biznesowe, bankiety okolicznościowe oraz każdą imprezę, która będzie wymagała pięknej sali.

Posiadamy również mniejszą kameralną salę, która idealnie nadaje się na mniejsze imprezy oraz szkolenia i konferencje. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem multimedialnym, który udostępniamy na czas trwania szkoleń i konferencji.

Zapraszamy do naszego hotelu. Posiadamy rozbudowaną bazę noclegową, w której w komfortowych warunkach gościć możemy 90 osób. Każdy z naszych pokoi wyposażony jest w pełen sanitariat, Wi-Fi, wygodne łóżka, TV oraz lodówki. Codziennie dbamy o czystość naszych pokoi. Dla każdego głodnego gościa nasza kuchnia pracuje przez większą część dnia, serwując potrawy z najlepszej jakości produktów, które selekcjonuje nasz doświadczony szef kuchni.

Restauracja | Heaven – Codziennie nasza kuchnia serwuje w naszej restauracji potrawy z najlepszej jakości produktów, w które zaopatrujemy się u lokalnych dostawców. U nas każdy znajdzie dla siebie coś pysznego, a nasz szef kuchni dba o to, by każda potrawa wydawana gościom była przygotowana zgodnie z nowoczesnymi technikami gastronomicznymi. Serwujemy różnorakie mięsa, ryby, zupy i dodatki. Również mamy specjalnie przygotowane menu dla najmłodszych gości, bo wiemy że taki gość jest najważniejszy i jego podniebienie wymaga specjalnych dań.

Nasza kuchnia pracuje codziennie w godzinach od 11.00 do 21.00. Co niedzielę serwujemy bufety, w formie szwedzkiego stołu, na którym każdy z gości znajdzie coś co będzie delektowało jego kubki smakowe.

 

Odwiedź nasz funpage na facebook'u :

https://www.facebook.com/restauracjaheaven

atrybuty obiektu:
bar, restauracja
ilość miejsc na sali: 200
ilość pokoi: 20
ilość miejsc noclegowych: 90
ogród
osobne łazienki
parking
klimatyzacja
internet-wifi
udogodnienia dla niepełnosprawnych
bonusy
atrakcje dodatkowe

Brak komentarzy klienta.