KATEGORIE OFERT
GOŚCIE Cover Band

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Goście Cover Band

 

Tel.: 502-286-471 Krzysztof Kowalewski

Tel.: 505-200-651 Adam Zwierzykowski

 

https://goscie.info

info@goscie.info

Więcej szczegółów

Zespół na wesele z klasą - GOŚCIE Cover Band Poznań , wielkopolska i nie tylko! Zespół muzyczny GOŚCIE Cover Band może uświetnić także Twoje wesele.

 

Na każdym weselu zapewniamy:

- dobrą zabawę przy dobrej muzyce na żywo

- prowadzącego uroczystość weselną (także w języku angielskim i niemieckim)

- nagłośnienie i oświetlenie

- satysfakcję dobrego wyboru zespołu na wesele

  

Nasz zespół posiada siedzibę w Poznaniu, więc rzeczą naturalną jest że preferowany zasięg naszych usług weselnych to Poznań i wielkopolska. Jeśli jednak chcesz zaprosić nas do innego miasta (Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Łódź, czy Bydgoszcz) nie martw się posiadamy własny transport i jesteśmy w stanie dotrzeć na Twoje wesele w każdy zakątek Polski. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami i noclegiem, ale jeśli nie stanowi to dla Ciebie problemu - dla Nas tym bardziej !

 

Zdając sobie sprawę, iż podjęcie przez Ciebie decyzji wyboru zespołu na wesele wymaga odpowiedzi na różne pytania, postanowiliśmy na te, najczęściej zadawane odpowiedzieć. Przygotowaliśmy dla Ciebie "weselne FAQ"

 

1. Repertuar na wesele

Posiadamy szeroki repertuar zarówno polski jak i zagraniczny. Dobieramy go w zależności od charakteru imprezy, jak i preferencji muzycznych klienta. W ciągu trwania imprezy weselnej jesteśmy w stanie (ze względu na ramy czasowe) zaprezentować do ok. 80 tytułów, co za tym idzie potrafimy elastycznie dopasować się do upodobań gości weselnych. Nasz zespół nie posiada w swoim repertuarze utworów Disco Polo, czy utworów biesiadnych. Ze względu na ciągłą pracę nad poszerzaniem repertuaru, prosimy o wzięcie pod uwagę faktu, iż jest to repertuar aktualny "na ten moment". Do czasu Twojego wesela będzie on rozbudowany o kolejne pozycje.

 

2.Podpisanie umowy na wesele

Jedynym dokumentem wiążącym formalno-prawnie wykonanie przez nasz zespół usługi muzycznej na weselu, jest umowa. Jest to także dokument, który w 100% potwierdza rezerwację danego terminu na wesele dla Ciebie

Podpisanie umowy można przeprowadzić w dwojaki sposób:

osobiście, po uprzednim umówieniu spotkania w Poznaniu, lub okolicach Chodzieży.

korespondencyjnie (e-mail, poczta). W tym przypadku dopinamy wszystkie szczegóły dot. wesela przez e-mail, telefon, prosimy o przesłanie dokumentów potwierdzających tożsamość (skan, foto) wysyłamy podpisane dokumenty z naszej strony do klienta, i czekamy na odesłanie 1 egzemplarza podpisanego przez klienta. W ten sposób mogą zawrzeć z nami umowę osoby przebywające okresowo za granicą, lub te, które nie są w stanie spotkać się z nami osobiście przed weselem.

Do każdej umowy pobierana jest zaliczka (500 PLN - gotówką, lub wpłata na wskazane na umowie konto) której uiszczenie jest warunkiem zawarcia umowy na usługę muzyczną (oprawę muzyczną wesela).

 

3. Przebieg imprezy weselnej

Przebieg każdego wesela jest ustalany indywidualnie wg upodobań klienta.

Standardowo nasza usługa na weselu podzielona jest na bloki muzyczne po ok. 6 utworów (ok. 20-25 min muzyki), po których następuje przerwa - 10 - 15 min.

W przerwach odtwarzana jest stonowana muzyka stanowiąca tło. Nie prowadzimy selekcji, ani prezentacji utworów odtwarzanych w przerwach. Klient może przygotować własną muzykę odtwarzaną w przerwach pod warunkiem dostarczenia jej przed weselną usługą muzyczną (można dostarczyć PenDrive/ CD podczas wesela ).

Jak wspomnieliśmy wcześniej w naszej ofercie, jest w śród nas osoba prowadząca (wodzirej), która na bieżąco komentuje i prowadzi całość imprezy weselnej. Przebieg oczepin, ew. zabaw i konkursów podczas wesela, jest indywidualnie ustalany z klientem. Istnieje możliwość prowadzenia wesela w języku angielskim i niemieckim.

 

4. Miejsce / scena

Ze względu na ilość muzyków oraz posiadany sprzęt , który jest niezbędny do wykonania usługi na weselu prosimy o zapewnienie nam odpowiedniego miejsca. Zalecana jest podwyższana scena o powierzchni min. 20 m2 oraz zasilanie jednofazowe 230V.

Podwyższana scena nie jest warunkiem koniecznym - jednak powierzchnia min. 20 m2 oraz zasilanie o napięciu 230V muszą być bezwzględnie spełnione. 

 

5. Akustyka sali weselnej

Jako zespół, na każdym weselu przykładamy ogromną wagę do brzmienia oraz jakości dźwieku. Jeśli odwiedzasz miejsce, w którym mielibyśmy wykonać naszą usługę, warto zwrócić uwagę na akustykę. Wystarczy kilka chwil aby zorientować się czy dźwięk rozprasza się, czy wraca jako "echo".

Poniżej miejsca, w których możemy potwierdzić bardzo dobrą akustykę:

HOTELARNIA - Puszczykowo k/Poznania

Róża Poraja - Budziejewo - wielkopolska

Hotel Qubus - Gorzów Wielkopolski

Hotel Magda - Licheń

Hotel Almarco - Środa Wielkopolska

Hotel IKAR - Kołobrzeg

Delicjusz - Stęszew - wielkopolska

Pałac na Opieszynie - Września

Restauracja Rycerska Poznań / Malta

Hotel Astor - Jastrzębia Góra / pomorskie

Alio - Kalisz

Hotel Andersja - Poznań

 

6. Transport / nocleg

Do ceny weselnej usługi muzycznej doliczamy koszty transportowe - ok. 1,50 za km licząc dojazd w obie strony.

Przy dużych odległościach dojazdu na miejsce wesela prosimy o zapewnienie i opłacenie noclegu dla członków zespołu (po weselu), lub pobierana jest opłata doliczana do kosztów usługi.

 

Preferowany zasięg naszych usług to Poznań i wielkopolska, jednak bez większego problemu docieramy w każdy zakątek Polski.

Brak komentarzy klienta.