KATEGORIE OFERT
Flower Store Poznań

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Flower Store Poznań

Galeria Posnania

Ul. Pleszewska 1

61-136 Poznań

 

Tel: 535 699 467

 

flowerstore.pl

poznan@flowerstore.pl

Więcej szczegółów

Flower Store to polska marka, oferująca luksusowe kompozycje kwiatowe w niebanalnej formie. Starannie wyselekcjonowane kwiaty w eleganckich pudłach stanowią alternatywę dla standardowych rozwiązań dostępnych na rynku i niespodziewanie otwierają nowy rozdział w historii, po której nikt nie spodziewał się niczego nowego : historii uwielbienia dla kwiatów.

Kwiaty Flower Store to więcej niż nowe spojrzenie na klasykę. To zamknięta w minimalistycznym pudle opowieść o delikatności i pięknie. Zdarzenie nieoczywistej formy ze szlachetnością kwiatów otwiera przed Tobą drzwi do świata luksusu, dostępnego dotychczas tylko dla nielicznych.

Flower Store powstał w październiku 2015 roku w Warszawie i natychmiast szturmem podbił serca wszystkich tych, którzy cenią piękno i elegancję. Marka wniosła nową jakość do świata florystyki, zmieniając sztampowe podejście do bukietów i możliwości, jakie tworzy niepowtarzalna chwila obdarowania kogoś bliskiego kwiatami.

Źródłem sukcesu kwiatów Flower Store jest najwyższa jakość oferowanych kompozycji, minimalizm, uniwersalność i elegancja, jaką skrywa w sobie każdy flower box. Ponadto, pudła Flower Store na życzenie klienta podlegają personalizacji.

Wszystko to sprawia, że kwiaty Flower Store stanowią idealne wykończenie w wystroju wnętrz, stylowe uzupełnienie prezentu dla kogoś wyjątkowego lub elegancki upominek na każdą okazję.

 

Zapraszamy do naszego punktu Flower Store w Galerii Posnania lub na stronę internetową flowerstore.pl

Brak komentarzy klienta.