KATEGORIE OFERT
ŚLUB 4U

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

ŚLUB 4U

Ul. Głogowska 26, 60-734 Poznań

tel:  604 594 168

 

www.slub4u.pl

https://www.facebook.com/slub4u

poczta@slub4u.pl

Więcej szczegółów

Firma ŚLUB 4U zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych dla najbardziej wymagających klientów. Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie profesjonalizm, wysoką jakość usług oraz szyk i elegancję.

Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwala nam na przygotowanie uroczystości na najwyższym poziomie organizacyjnym. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, dlatego zawsze kierujemy się oczekiwaniami Pary Młodej i podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. 

Naszymi podwykonawcami są profesjonaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej i dzięki podjętej z nimi współpracy możemy zagwarantować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

 

CO OFERUJEMY

- dobór miejsca na ślub i wesele

- rezerwację terminów w wybranych obiektach

- oprawę uroczystości (kolorystyka, druki ślubne)

- dobór menu, dobór win

- florystykę

- opiekę stylisty (makijaż, fryzura, dobór strojów)

- dobór pojazdu dla Młodej Pary

- oprawę muzyczną

- fotografię ślubną

- videofilmowanie

- opiekę nad dziećmi podczas uroczystości weselnej

- zorganizowanie transportu dla gości

- utworzenie scenariusza uroczystości

- koordynację całej uroczystości

- realizację najskrytszych marzeń i oryginalne pomysły

- usługi dodatkowe uwzględniające indywidualne zamówienia

 

KOORDYNACJA DNIA UROCZYSTOŚCI

Decydując się na Kompleksową Organizację Ślubu i Wesela otrzymują Państwo naszą pełną dyspozycyjność, również w tym najważniejszym dla Państwa Dniu. Koordynacja uroczystości sprawowana jest przez koordynatora i konsultanta firmy Ślub4u.

Koordynacja polega na:

- nadzorowaniu przygotowań,

- sprawowaniu kontroli nad wszystkimi podwykonawcami (wizażystka, fotograf, zespół muzyczny itp.), zgodnie ze  scenariuszem stworzonym specjalnie na Ten Dzień,

- koordynacji poszczególnych elementów uroczystości,

- udzieleniu pomocy w przypadku pojawienia się problemów,

- byciu w pełnej gotowości do uzgodnionej z Państwem godziny,

Koordynację uroczystości można zamówić również jako odrębną usługę.

Śluby tematyczne

Nasza firma prócz tradycyjnych miejsc na przyjęcie weselne proponuje miejsca nietuzinkowe, oryginalne i zaskakujące. Nietypowe lokalizacje wymagają oryginalnych pomysłów. Proponujemy śluby i wesela tematyczne np. w stylu staropolskim, wesele bankietowe, wesele w stylu country i wiele innych, opartych na wybranym przez Parę Młodą motywie przewodnim.

Śluby weekendowe

Jeśli dysponujecie dodatkowym budżetem i chcecie, aby wasza rodzina bliżej się poznała możemy zaproponować Wam organizację ślubu weekendowego. Polega on na zapewnieniu gościom dodatkowych atrakcji podczas weekendu poza uroczystością zaślubin i przyjęciem weselnym. Atrakcje przeznaczone dla gości mogą być różnorodne. Mogą być oparte na głównym motywie przewodnim, dotyczyć pory roku lub zainteresowań członków rodziny. Jeśli zdecydujecie się na taką formę uroczystości przygotujemy dla całej Waszej rodziny niezapomniany weekend pełen atrakcji dostosowanych do waszych oczekiwań. 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Od Tytuł Komentarz
2016-09-01 Patrycja i Fintan. Referencje Na samym początku chciałam podziękować serdecznie Pani Sabinie oraz jej koordynatorkom, za zaangażowanie i profesjonalne przygotowanie naszego ślubu i wesela. Dzień ten był wyjatkowy i wymarzony.

Przygotowywania zaczęliśmy 6 miesięcy przed weselem i krótko bo w ciągu tygodnia zdążliśmy sobie zdać sprawę z partnerem, że nie podołamy sami. Ze względu na chroniczny brak czasu związany z pracą i fakt, że nie mieszkamy w Polsce, zdecydowaliśmy się na pomoc konsultantki ślubnej. Czas naglił i przyznam, że zaczęliśmy panikować ale rozmowa na skype z Panią Sabiną pomogła ukoić nerwy i dała nadzieję że jednak zdążymy wesele zorganizować.

Wydaje mi się że nasza współpraca przebiegała rewelacyjnie, kontaktowaliśmy się emailowo i skrupulatnie punkt po punkcie realizowana była cała moja listę życzeń. Od momentu zaangażowania Pani Sabiny stres gdzieś się ulotnił i nawet przez chwilę nie wątpiłam ze coś może się nie udać. Pełny profesjonalizm, rzetelność i szybkość działania Pani Sabiny zrobiły na mnie wrażenie a to przełożyło się na duże pokłady zaufania jakimi ja obdarzyłam.

Dzień ślubu był zaplanowany co do minuty, wszystko zostało ułożone w elegancką i klimatyczną całość. Zostaliśmy “rozpieszczeni” faktem, że nie musieliśmy się o nic martwić. Pozostało nam wyśmienicie się bawić.

Wszyscy nasi goście bawili się fenomenalnie, cały czas dochodzą nas słuchy jak bardzo każdy ten dzień dobrze wspomina. Mieliśmy przyjemność goszczenia rodziny i przyjaciół z Polski i Irlandii, nie mieliśmy pojęcia czy zdołamy zadowolić wszystkich ale wszechogarniające uśmiechy podpowiedziały nam ze chyba się udało :-)

Pomoc Pani Sabiny była nieoceniona, jak również praca genialnych podwykonawców… do teraz jestem pewna ze była to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy.

Ściskamy mocno i jeszcze raz DZIEKUJEMY!!!!

Patrycja i Fintan

Dublin, dnia 31 sierpnia 2016
2015-04-06 Karolina & Vincent. List Referencyjny Pani Sabina Iwaszkiewicz – Ślub 4U.
Od naszego ślubu upłynęło już kilka miesięcy. Te najgorętsze emocje związane z tak ważnym dniem jak dzień zaślubin powoli opadły aczkolwiek wystarczy jak spojrzymy na nasze weselne zdjęcia i emocje odżywają na nowo. I myślę ze tak już pozostanie. Dlaczego? Dlatego że ten dzień był nie tylko wyjątkowy z oczywistych względów ale przede wszystkim magiczny. O ile samo przygotowanie wesela jest zajęciem stresującym w mniejszym lub większym tego słowa znaczeniu o tyle dzień ślubu wspominamy razem z naszymi rodzinami z wielkim uśmiechem na twarzy. W tym dniu każdy z nas mógł się skupić na tym co najważniejsze czyli na zabawie a nie organizacji. Było nam ogromnie milo kiedy nasi goście jeden po drugim chwalili ‘nas’ za super organizacje i super wesele.
To tyle o naszym weselu i o pochwałach jakie zebraliśmy. Teraz czas na prawdę. Prawda jest taka że ten dzień nie był by tak wspaniały gdyby nie Pani Sabina. Od samego początku, od pierwszego e-maila i rozmowy telefonicznej wiedziałam że mam do czynienia z wysokiej klasy profesjonalistką. Osobą dla której praca jest po prostu pasją. I dzięki tej pasji każdy detal, każdy najdrobniejszy szczegół został z góry przewidziany i zaplanowany. Chcielibyśmy podziękować Pani Sabinie przede wszystkim za jej poświecenie. Wiedząc, że opiekuje się innymi parami nigdy nie odczułam że jesteśmy na drugim, czy trzecim miejscu bo Pani Sabina zawsze miała dla nas czas wtedy kiedy jej potrzebowaliśmy. Powierzając organizacje wesela Pani Sabinie po prostu oddaliśmy się w jej opiekę, zaufaliśmy jej doświadczeniu jak i umiejętnościom nie tylko organizacyjnym ale i dekoratorskim. Organizacja naszego wesela nie była łatwym zadaniem. Wesele w Polsce, adres zamieszkania Europa, goście z 10 różnych krajów a polska reprezentacja w mniejszości. Gratulujemy Pani Sabino udało się Pani nie tylko spełnić oczekiwania nasze ale i naszych gości a to już jest naprawdę ogromny sukces!
Życzymy Pani dalszych sukcesów bo głęboko wierzymy ze te największe jeszcze przed Panią! Dziękujemy za wszystko!2014-10-21 Bianca i Patryk Sobczak. Referencje Bardzo polecamy usługi Ślub 4u. Na etapie planowania Pani Sabina była pełna fajnych, świeżych pomysłów, które w ekspresowym tempie realizowała. Oczywistości typu samochód, makijażystki i fryzjer zorganizowano w mgnieniu oka, a zaproszenia i dekoracje przygotowano w zgodzie ze świetnym gustem i dbałością o każdy szczegół.

Podczas samej ceremonii Pani Sabina była niewidoczna dla gości ale zawsze pozostawała czujna, niesamowicie odciążyła Parę Młodą i rodziców, przez co mogliśmy cieszyć się uroczystością zamiast martwić się o jej organizację.

Goście (bez wyjątku!) byli zachwyceni. Dziękujemy za wszystko. :)
2014-07-27 Paulina & Mateusz. Referencje Serdecznie dziękujemy pani Sabinie ze ŚLUB 4U za doskonałą organizację i bardzo trafne doradztwo podczas przygotowań naszego najpiękniejszego dnia w życiu.
Od początku wiedzieliśmy jak chcemy by ten dzień wyglądał, ale nie wiedzieliśmy jak to zrobić. Pani Sabina, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, sprawiła, że nasze marzenia się spełniły.

Spokój ducha, profesjonalizm, doskonała komunikacja oraz wyczucie miejsca i czasu to cechy doskonałego konsultanta a posiada je właśnie p. Sabina.
Dzięki niej nasz wyjątkowy dzień upłynął w spokoju, a my skupiliśmy się na przeżywaniu tych pięknych chwil w miłości i radości!

Słodki bufet przygotowany przez p. Sabinę cieszył nie tylko oczy ale również był przepyszny, a goście czuli się jak w niebie.

Dzięki Pani Sabinie nasz ślub odbył się z ogromną klasą, był bardzo czysty w formie i przepiękny w najmniejszym detalu, czyli dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy.

Serdecznie polecamy p. Sabinę oraz firmę Ślub 4 U wszystkim parom, które chcą aby ich ślub i wesele było jak z marzeń!

Pani Sabino - dziękujemy!

Pozdrawiamy serdecznie,

Paulina i Mateusz
2013-12-08 Marta i Krystian. Referencje Powierzenie Pani Sabinie organizacji oraz koordynacji naszego ślubu i wesela było najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąd (oczywiście zaraz po decyzji o pobraniu się☺).
Już od pierwszej rozmowy telefonicznej wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z osobą profesjonalną i konkretną.
Zważając na to, że nie mieliśmy pojęcia jak zabrać się za zorganizowanie naszego Wielkiego Dnia pomoc Pani Sabiny okazała się nieoceniona. Dzięki jej doświadczeniu zaoszczędziliśmy sobie dużo stresów zarówno podczas niespełna 10 miesięcy przygotowań jak i w dniu ślubu.
Pani Sabino,
Serdecznie dziękujemy za pomoc, wsparcie i cierpliwośd. Dzięki Pani ten z definicji „wyjątkowy dzień” był naprawdę wyjątkowy.
Polecamy firmę „Ślub4u” wszystkim tym którzy nie wiedzą jak „ugryźć” temat oraz osobom, którym zwyczajnie brakuje czasu aby samemu zająć się organizacją ślubu.
Marta i Krystian
2013-10-12 Ula i Dave. Referencje Gdy mój mąż i ja zaczęliśmy planować nasz ślub, mieszkaliśmy na stałe poza Polską, dlatego mieliśmy wielkie szczęście, że udało nam się znaleźć Panią Sabinę. Dzięki niej byliśmy w stanie zaplanować i zorganizować nasz wymarzony dzień bezproblemowo. Pani Sabina jest osobą szalenie cierpliwą i zorganizowaną i stara sie spełniać najdrobniejsze i najbardziej skomplikowane życzenia pary młodej. Wielu z gości do dzisiaj wspomina nasze wesele jako jedno z najlepszych na jakim byli :)

Jesteśmy Pani Sabinie bardzo wdzięczni i z przyjemnością mogę polecić jej uslugi wszystkim parom planującym ten wyjątkowy dzień
2013-10-12 Ula i Dave. Referencje Gdy mój mąż i ja zaczęliśmy planować nasz ślub, mieszkaliśmy na stałe poza Polską, dlatego mieliśmy wielkie szczęście, że udało nam się znaleźć Panią Sabinę. Dzięki niej byliśmy w stanie zaplanować i zorganizować nasz wymarzony dzień bezproblemowo. Pani Sabina jest osobą szalenie cierpliwą i zorganizowaną i stara sie spełniać najdrobniejsze i najbardziej skomplikowane życzenia pary młodej. Wielu z gości do dzisiaj wspomina nasze wesele jako jedno z najlepszych na jakim byli :)

Jesteśmy Pani Sabinie bardzo wdzięczni i z przyjemnością mogę polecić jej uslugi wszystkim parom planującym ten wyjątkowy dzień
2013-10-12 Helena i Bartosz. Referencje Zorganizowanie ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego w przydomowym ogrodzie było naszym marzeniem. Wiedzieliśmy jednak, że nie będzie to łatwe. Na ofertę Pani Sabiny natknęliśmy się w internecie. Od początku mieliśmy przeczucie, że jest to odpowiednia osoba, która zorganizuje dla nas idealne wesele.

Współpraca z Panią Sabiną przebiegała bardzo sprawnie, w miłej atmosferze, wszystko było dograne w najmniejszych szczegółach, terminowo, według harmonogramu ułożonego przez Panią Sabinę, jednym słowem- profesjonalnie.

Znajomość branży, a także gust, kreatywność i wyczucie smaku to ogromne zalety Pani Sabiny. Wszyscy podwykonawcy, jakich nam zarekomendowała prezentowali wysoki poziom oraz fachowo świadczyli swoje usługi, które razem przełożyły się na kapitalny efekt końcowy.

Dziś wiemy, że sami nie bylibyśmy w stanie zorganizować w połowie tak pięknego wesela, jakie mieliśmy. Wszystko dzięki Pani Sabinie i jej nieocenionemu wkładowi w najpiękniejszy dzień naszego życia.

Serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy