KATEGORIE OFERT
Fabryka Przyjęć – konsultant ślubny

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Fabryka Przyjęć – konsultant ślubny

Joasia Świątek

 

Tel: 690 014 301

 

www.fabrykaprzyjec.pl

joasia@fabrykaprzyjec.pl

Więcej szczegółów

Ślub jest jednym z najpiękniejszych i magicznych chwil w Naszym życiu. Niewątpliwie jego organizacja jest nie tylko czasochłonna i trudna, ale i skomplikowana. Wymaga wielu rozmów, podjęcia mnóstwo decyzji, zaczynając od wyboru zaproszeń, sali, orkiestry, fotografa, po kupno upominków dla gości i rodziców.

 

Zaplanowanie całej uroczystości od początku do końca nie jest łatwym zadaniem. Mimo szczerych chęci i zaangażowania nie zawsze jesteśmy w stanie dopiąć wszystko na „ostatni guzik”. Dzień ślubu już sam w sobie jest dniem pełnym stresu, dlatego warto jest skorzystać z pomocy doświadczonych osób i pozwolić sobie pomóc przy organizacji tak ważnej uroczystości. W tym dniu niech nic Was nie rozprasza, a jedynym uczuciem jakie będzie Wam towarzyszyć będzie radość i  szczęście. Pozwól nam sprawić, by ten jeden z najważniejszych dni był nie tylko wyjątkowy, ale i na zawsze zapadł w Waszej pamięci.

              

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom Naszych klientów współpracujemy z wieloma firmami oferującymi różnorodne usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej fantazyjnym pomysłom. Zrealizowaliśmy wiele szalonych jak i tradycyjnych przyjęć weselnych. Dla Nas nie ma rzeczy nie możliwych . Dajemy Wam gwarancję, że polecani przez Nas usługodawcy posiadają duże doświadczenie oraz rzetelnie wywiązują się z zawartych umów. Dla Nas każdy klient jest wyjątkowy, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Brak komentarzy klienta.