KATEGORIE OFERT
Weselny Drink Bar

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Weselny Drink Bar

Radosław Podlaski

 

tel.: 505 117 567

 

https://weselnydrinkbar.pl

radoslaw.podlaski@weselnydrinkbar.pl

Więcej szczegółów

Weselny Drink Bar

Iskrzące barwą, dynamiczne i zakręcone – takie wesele chcecie mieć! Zaskocz swoich gości i zaproś ich na weselną imprezę z kolorowymi drinkami, profesjonalnymi barmanami i pokazami flairu. Wirujące w powietrzu wielobarwne alkohole z pewnością staną się atrakcyjną częścią zabawy. Wesela z siedzeniem przy stole dawno odeszły do lamusa. Dzisiaj królują taniec, energia i Wy – Państwo Młodzi z bogatą wyobraźnią i doskonałym gustem. Wasi goście będą zachwyceni, a rodzina szybko uzna Drink Bar za strzał w dziesiątkę.

Bar

Miejsce, które pozwoli nam na stworzenie, obiecywanych wcześniej, fantastycznych koktajli dla Gości. Na jego froncie umieścimy wasze zdjęcie po to, żeby podziwiano Was za świetny i oryginalny pomysł. W dodatku, zaraz po skończonym przyjęciu oddamy je Wam na pamiątkę, żebyście mogli oprawić je w ramy. Będzie sporo zabawy, bo zaprosimy Was również za bar, gdzie stworzycie Swój ulubiony koktajl i przez te parę chwil wcielicie się w rolę barmanów.

Barmani

Będą dopełnieniem bajkowego klimatu, który stworzycie Wy i Wasi Goście, bo ich obsługa barmańska jest na najwyższym poziomie.

Z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem na ustach zajmą się tym, co potrafią najlepiej - czyli koktajlami! Z myślą o Was ćwiczą dniami i nocami, żeby sprostać Waszym oczekiwaniom.

Koktajle

Drinki dobierzemy stosownie do potrzeb i życzeń Nowożeńców, oraz zaproszonych na wesele Gości. Piękne dekoracje stworzonych przez nas koktajli, zachęcą wszystkich, którzy jeszcze ich nie spróbowali. Będą się także zachwycać różnorodnością kolorów, które podane w ładnym i odpowiednio dobranym szkle, staną się ucztą nie tylko dla podniebienia. Wszystkie koktajle schłodzimy kruszonym lodem, by na długo zachowały smak i nie zmieniły swojej barwy.

Brak komentarzy klienta.