KATEGORIE OFERT
Imprezator - DJ na wesele, DJ wodzirej

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Marek Szumlicz

ul. Żeromskiego 58

64-920 Piła

 

Tel:606 528 897


https://www.imprezator.pl

m.szumlicz@imprezator.pl

Więcej szczegółów

Od kilku lat współpracuję z agencjami promocyjno-reklamowymi z całej Polski np. Agencja B&P Koszalin, Basplus, Kombinat Artystyczny,Live, Agencja Vivo, ArenaArt Piła, często prowadząc imprezy dla kluczowych klientów np. Maspex, Anwil Grupa Orlen , Z.M MAT,KGHM Lubin,Grupa Żywiec, Renault, Toyota- T.Ukleja Poznań, Agora, Winkowski, Philips Lighting Poland S.A, PKO BP o/Piła,GE Capital Bank S.A, PZU Życie, Red Bull Polska itd. Prowadząc imprezy cechuje mnie profesjonalne podejście do pracy, szybka reakcja na scenie i poczucie humoru.

Mam olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu imprez sportowych - prowadziłem Puchar Polski STRONG MAN 2005 (patronat medialny TV TVN), jako konferansjer sportowy doskonale znam zawodników, ich dokonania, wyniki, angażuję się w komentarz do poszczególnych konkurencji, ale jako zawodowiec, nie faworyzuję zawodników i tym samym nie steruję sympatią czy antypatią widzów .

Od 2000 roku biorę udział w projekcie prowadzonym przez firmę ArenaArt pod nazwą "Mr Casino".
Od 2005 roku jestem prezenterem muzycznym i konferansjerem imprezy plenerowej Browaru Żywiec-
"Żywiec na śniegu" i "Przystań Żywiec".

Od 2006 roku jako prezenter dyskotekowy biorę udział w projekcie artystycznym" Robert Janowski Projekt" .

Zajmuję się organizacją i prowadzeniem koncertów, dyskotek, imprez plenerowych.


Od Tytuł Komentarz
2013-07-23 KAROLINA I ADAM. WESELE POZNAŃ - HOTEL KSIĘCIA JÓZEFA Jesteśmy na świeżo po weselu na którym grał p. Marek, a​mianowicie 13.07.2013r. w Poznaniu w Hotelu Księcia Józefa. i na​wstępie musimy pogratulować wszystkim Młodym Parom które mają​Pana Marka w tym roku na swoim weselu. po prostu rewelacja, muzyka od​lat 60's po najnowsze hity, pomijając życzenia gości które były​regularnie spełniane. Poza tym po p. Marku widać pełen​profesjonalizm i doświadczenie w tym co robi, a także oczywiście​prezencja, która jest także bardzo ważna na weselu - p. Marek ma​ją na 120% :) Zabawy prześmieszne, wszyscy goście do dnia​dzisiejszego się z nich śmieją..noo i długo w naszych pamięciach​zostanie karaoke..PRZEŻYYYYJ to SAM :)))) Dlatego wszystkie Młode​Pary nie macie się czym martwić jeśli macie w tym roku tego​człowieka na swoim weselu. Wszystkim tym którzy planują na rok 2014​swoją uroczystość to proponuje czym prędzej (PĘDZIKIEM :))) )​pisać do p. Marka bo naprawdę warto!!! DZIĘKUJEMY JESZCZE RAZ PANIE​MARKU!!! POZDRAWIAMY KAROLINA i ADAM (BANAN :))) )