KATEGORIE OFERT
Maciej Krajewski - M Studio

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Maciej Krajewski - M Studio

ul. Garncarska 11b/1

62-064 Plewiska

 

tel: 602 898 012 / 510 078 842

 

info@maciejkrajewski.eu

www.maciejkrajewski.eu

Więcej szczegółów

Prezenter muzyczny, dj, wodzirej i konferansjer w jednej osobie! Wszystko zaczęło się od radiowęzła w szkole podstawowej, uczniowskiej listy przebojów, osiemnastki starszej siostry... i tak już 18 lat z muzyką, płytami CD i mikrofonem.

Specjalizuje się w prowadzeniu imprez okolicznościowych takich jak wesela, osiemnastki, bale, jubileusze czy integracyjne imprezy firmowe. Dzięki własnemu nagłośnieniu i oświetleniu mogę aranżować muzycznie sale balowe, restauracje i plenery. Podróżuje od morza, aż po Tary wszędzie tam gdzie jest potrzeba organizacji doskonałej zabawy! Nie obce są mi również kluby muzyczne. Miał okazję występować w wielu popularnych poznańskich lokalach min. Akumulatorach, Bratniaku, Ciciborze, Eskulapie, Zeppelin Hall czy W Starym Kinie.

Wyczucie muzyczne pozwala mi zachęcić do dobrej zabawy szalonych osiemnastolatków, jak i nostalgicznych seniorów. Nie ma dla mnie muzycznego tabu. Muzyka rozrywkowa polska i zagraniczna, począwszy od lat 50-tych na współczesnych hitach skończywszy to dla mnie poza profesją także pasja. Potwierdzeniem tego są wielokrotne występy i zwycięstwa w popularnym telewizyjnym teleturnieju "Jaka to melodia?"

Moim niewątpliwym atutem jest praca z mikrofonem - "radiowym głosem" pomogę Państwu zaaranżować oprawę imprezy w części oficjalnej, a także rozrywkowej. Dzięki wysokiej kulturze osobistej i starannej polszczyźnie pomogę wyrazić słowem wszystko to czego będzie wymagać chwila. W swoim portfolio mogę pochwalić się prowadzeniem koncertów, festiwali, gali a także aukcji. Miałem przyjemność współprowadzić wydarzenia estradowe min. z Irkiem Bielenikiem (Radio ZET, TVN) , Tomaszem Wolnym (TVP2), Krzysztofem Ratajczakiem (Radio Merkury) czy Mateuszem Kusznierewiczem (żeglarz - mistrz olimpijski).

Jestem orędownikiem znanego hasła "śpiewać każdy może" i z przyjemnością prowadzę imprezy karaoke. Konferansjerka w trakcie imprezy może odbywać się także w języku angielskim.

Dysponuję kompleksowym nagłośnieniem, które dostosowane jest do wielkości i akustyki pomieszczeń czy pleneru. Posiadane oświetlenie pozwoli "ubrać" salę w wybrane barwy lub dodać mu charakteru dyskotekowego. Imprezę dopełni kompleksowy transport i logistyka sprzętu nagłośnieniowo - oświetleniowego.

Poza działalnością "muzyczna" na co dzień pracuję w poznańskim środowisku akademickim współtworząc min. studenckie życie klubowe i duże imprezy plenerowe. Jestem chyba jedynym aktywnym prezenterem muzycznym w kraju posiadający prestiżowy międzynarodowy tytuł menadżerski MBA (Master of Business Administration).

 

- DJ, PREZENTER MUZYCZNY, WODZIREJ, KONFERANSJER

- OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH (WESELA, JUBILEUSZE, SPOTKANIA FIRMOWE, ITP.)

- 18 LAT DOŚWIADCZENIA

- MUZYKA DLA KAŻDEGO

- WŁASNE NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE

- KONFERANSJERKA, TAKŻE W JĘZYKU ANGIELSKIM

- WYSOKA KULTURA OSOBISTA

- WIELOKROTNY LAUREAT TELETURNIEJU "JAKA TO MELODIA?"

- PROFESJONALNIE I KOMPLEKSOWO

Brak komentarzy klienta.