KATEGORIE OFERT
Pałac na Opieszynie

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Pałac na Opieszynie
Opieszyn 1
62-300 Września

tel : (061)4365242, 502236227


www.margeritta.pl
restauracja@margeritta.pl

Więcej szczegółów

Szanowni Państwo z przyjemnością… zapraszamy do €žPałacu na Opieszynie. Odrestaurowany obiekt jest położony w centrum Wrześni, 50km od Poznania w pobliżu autostrady A2. Usytuowany w malowniczym otoczeniu kompleksu parkowego. Pałac na Opieszynie składa się™ z trzech klimatyzowanych sal oraz tarasu, z którego rozciąga się™ przepiękny widok na ogród.

Dla Państwa dyspozycji i Waszych Rodzin zorganizujemy w nim przyjęcia weselne do 160 osób, I KomuniꙦwiętą…, studniówki do 400 osób oraz wiele innych uroczystości.

Naszym gościom biznesowym oferujemy możliwość‡ zorganizowania szkoleń„, konferencji, targów i pokazów oraz spotkań„ integracyjnych z udostępnieniem sprzętu multimedialnego.


atrybuty obiektu:
bar, restauracja
ilość miejsc na sali: 160

parking
ogród

klimatyzacja


akceptacja kart płatniczych

bonusy

Od Tytuł Komentarz
2014-07-08 Edyta. polecam Również polecam. W Pałacu na Opieszynie mieliśmy wesele. Bez zawahania można stwierdzić, że są profesjonalistami w każdym calu. Zarówno goście jak i my - gospodarze uroczystości - byliśmy bardzo zadowoleni.
2014-01-19 Magda. polecam Zdecydowanie polecam! Mieliśmy tam wesele w czerwcu 2013 i było fantastycznie: piękna sala, profesjonalna obsługa i świetne jedzenie. Goście byli zachwyceni!