Restauracja Folwark Polski

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Restauracja Folwark Polski


63-440 RASZKÓW

Ostrów Wielkopolski
przy trasie z Ostrowa do Raszkowa

 

tel. 667 338 472


http://www.folwarkpolski.plWięcej szczegółów

Folwark Polski to nowy kompleks gastronomiczno – hotelarski w pięknym rejonie południowej Wielkopolski. Najwyższy standard usług spotyka się tu z duchem szlacheckiej tradycji i staropolskiej gościnności.
Ośrodek w Radłowie koło Ostrowa Wielkopolskiego składa się z kilku obiektów. Jego główną częścią jest w pełni klimatyzowana sala balowa i restauracyjna na 200 osób. To idealne miejsce na wesele, czy firmową imprezę integracyjną. Nowocześnie wyposażona kuchnia zapewnia serwowanie smakowitych posiłków, w tym tradycyjnych dań kuchni staropolskiej.
Nad salą balową znajduje się mniejsze pomieszczenie wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny do odbywania szkoleń i spotkań firmowych. Do dyspozycji gości jest również 10 wygodnych pokoi hotelowych, każdy z własną łazienką. Folwarki Polski dysponuje również osobną częścią hotelową z ośmioma pokojami w wysokim standardzie. Razem daje to niemal 50 miejsc noclegowych.

Wszystkie pokoje urządzone są w takim samym wysokim standardzie, a ich ciepłe i stylowe wnętrza zapewnią Państwu komfortowy wypoczynek. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Dysponujemy pokojami 1 i 2 osobowymi. Dostępne są pokoje z jednym dużym łóżkiem lub dwoma osobnymi łóżkami.

W stylowych wnętrzach naszej restauracji serwowane są zarówno dania kuchni polskiej jak i europejskiej. Bogate menu oraz specjały naszych kucharzy zadowolą najbardziej wymagających smakoszy. Nasze dania są nie tylko smaczne i zdrowe ale i wykwintnie podane. Proponujemy Państwu wyśmienite zupy, dania z różnych rodzajów mięs, dania rybne i sałatki. Po obfitym posiłku proponujemy Państwu wyborne desery. W specjalnie przygotowanej karcie znajdą Państwo szeroki wybór win z całego świata.
atrybuty obiektu:

bar, restauracja
ilość miejsc na sali: 200
ilość miejsc noclegowych: 50
ilość pokoi: 10
osobne łazienki
parking
atrakcje dodatkowe

Brak komentarzy klienta.

Sala Weselna | Zespoły muzyczne | Przewozy ślubne | Fotografia | Videofilmowanie | Moda ślubna | Kwiaty i dekoracje

Kompleksowa organizacja | Oprawa uroczystości | Catering | Zaproszenia