KATEGORIE OFERT
HOTEL MAX

Przy kontakcie z firmą, prosimy powołać się na portal www.slubwwielkopolsce.pl Dziękujemy!

Hotel Max

ul.Kościuszki 79

62-030 Luboń

 

tel.: +48 61 8104 340
fax: +48 61 8105 136

www.hotelmax.com.pl

hotelmax@hotelmax.com.pl

Więcej szczegółów

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z usług naszego Hotelu MAX. Budynek jest wizytówką firmy BUDMAX, jak i naszego miasta Lubonia. Dzięki pięknej, nowoczesnej formie i oryginalnym wykorzystaniu współczesnych materiałów budowlanych została mu przypisana nazwa "SZKLANEGO DOMU".

Hotel w Luboniu znajduje się po środku węzłów komunikacyjnych, Komorniki - ok. 4 min oraz Dębina - 5 min przy autostradzie A2 - Berlin - Warszawa. Od centrum Poznania dzieli nas jedynie 8km. Mieścimy się w dogodnym miejscu zarówno dla turystów, jak i gości biznesowych. Oferujemy duże przestronne pokoje z łazienkami, TV-SAT oraz darmowym dostępem do internetu, wykwintną kuchnię, darmowy parking.

Zapewniamy atmosferę, dzięki której każdy czuje się naszym hotelu wyjątkowym gościem.

W pobliżu hotelu znajduje się Muzeum Martyrologiczne, Wzgórze Papieskie, Kościół Św. Barbary, Kościół Św. Jana Bosko, Sanktuarium Edmunda Bojanowskiego, oraz (co ważne dla każdego klienta) galerie handlowe, markety, bankomaty, apteki, przychodnie, fryzjer i salony kosmetyczne.

Luboń leży na granicy Wielkopolskiego Parku Narodowego z ciekawym drzewostanem oraz czystymi jeziorami.Hotel MAX, oferuje urządzone w ciepłych kolorach, komfortowe i nowoczesne pokoje łączące w sobie prostotę i elegancję.
Do Państwa dyspozycji oddajemy łącznie 32 pokoje o różnym standardzie, w tym 8 pokoi jednoosobowych, 17 pokoi dwuosobowych, 2 pokoje trzyosobowe oraz 4 apartamenty.

Wszystkie pokoje, wyposażone są w łazienkę z prysznicem, WC, TV-Sat, oraz darmowy dostęp do Internetu. Każdy gość znajdzie w nich spokój i wypoczynek po ciężkim dniu pracy lub wyczerpującej podróży.

Pokoje o podwyższonym standardzie posiadają klimatyzację.


Serdecznie Zapraszamy na Wirtualny Spacer po Hotelu MAX

WIRTUALNY SPACER 


atrybuty obiektu:
bar, restauracja
ilość miejsc na sali: 150
ilość miejsc noclegowych: 70
ilość pokoi: 32
ogród
osobne łazienki
parking
tv w pokojach
akceptacja kart płatniczych
klimatyzacja
internet-wifi
udogodnienia dla niepełnosprawnych
bonusy
atrakcje dodatkowe

Brak komentarzy klienta.